Brandzcafe

زمان های استراحت بین کار … گپ و گفت با شرکای تجاری و جلسات کاری، اینها مهمترین فرصت های کاری روز هستند!

اینها زمان هایی هستند که ایده های مهم، خلاقانه و تصمیمات سرنوشت ساز در آنها شکل میگیرند … فرصت هایی برای بازآفرینی فکری، فیزیکی و شروعی دوباره …

آنها را دست کم نگیرید … برای رنگ و رو بخشیدن به جمع کاری شما … پیشنهاداتی داریم:

روی تصاویر کلیک کنید

“پکیج اداری 1” برای کسانی در نظر گرفته شده است که برای کیفیت قهوه ای که مینوشند، اهمیت بیشتری قائل هستند و مزاج آنها خواستار قهوه با طعم های خاص تر و چرخه ی طعمی بیشتر است.

همچنین ترکیب موکاپات با فرنچ پرس این امکان را به شما میدهد که نوشیدنی های گرم بر پایه ی قهوه، و ترکیب آن با شیر را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

پکیج اداری 1، پیشنهاد برندزکافه به محیط های اداری و کاری با حجم تردد متوسط است.

برای اطلاعات بیشتر با 02126603253 تماس بگیرید.

روی تصاویر کلیک کنید

“پکیج اداری 2” را به محیط های اداری با حجم تردد بالا پیشنهاد میکنیم. در چنین مکانهایی مدیریت زمان بسیار دقیق است و کارمندان در زمانهای خستگی، به دنبال قهوه با سرعت آماده سازی بالا هستند.

قهوه ای ملایم با چرخه ی طعمی عالی که با روش های صحیح نگهداری، آماده شده است و با تنها یکبار آماده سازی، میتوانید به مدت چندین ساعت از قهوه آماده با دمای استاندارد استفاده کنید.

به علاوه، وجود فرنچ پرس و پیچر در پکیج اداری 2 این امکان را به شما میدهد که بتوانید نوشیدنی های ترکیبی با شیر را نیز تهیه کنید.

برای اطلاعات بیشتر با 02126603253 تماس بگیرید.

روی تصاویر کلیک کنید

“پکیج اداری 3” به محیط های اداری علاقه مند به قهوه اسپرسو استاندارد و با کیفیت پیشنهاد میشود. لذا در این پکیج به شما اسپرسو ماشین ارائه شده است تا بتوانید با کمی خلاقیت، نگاهی به دنیای جذاب قهوه و اسپرسو بیندازید و با نوشیدن اسپرسو استاندارد، روحی تازه بیابید و با انرژی مضاعف به ادامه کار خود بپردازید.

به علاوه، با استفاده از پکیج اداری 3 میتوانید برای جلسات کاری خود، میهمانان را با اسپرسو عالی و یا نوشیدنی های گرم پودری نظیر هات چاکلت، ماسالا و …. سورپرایز کنید!

کمی خلاقیت نیز میتواند یک لته آرت زیبا در محل کار شما به ارمغان آورد.

برای اطلاعات بیشتر با 02126603253 تماس بگیرید.

روی تصاویر کلیک کنید

“پکیج اداری 4” با آیتم های متنوع خود، قهوه ترک را نیز به شما ارائه نموده است تا بتوانید در زمان خستگی، علاوه بر طعم دلنشین قهوه ترک، از سنت زیبای فال قهوه نیز لذت ببرید!

لذا اگر به طعم قهوه خود اهمیت می دهید و سنت های کهن قهوه را نیز دوست دارید، پکیج اداری 4 را برای محیط کاری صمیمی و دوستانه به شما پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر با 02126603253 تماس بگیرید.